فناوری

Copilot از حالت پیش نمایش خارج می شود

مایکروسافت اخیراً اعلام کرد که Microsoft Copilot که قبلاً با نام های BingChat و BingChat Enterprise شناخته می شد، اکنون برای استفاده عمومی در دسترس است.

به گزارش تکناک، این اطلاعیه پس از معرفی این محصول با نام جدید در کنفرانس Ignite هفته گذشته صورت گرفت.

اکنون مصرف کنندگان عادی می توانند از طریق وب سایت به صورت رایگان به Microsoft Copilot دسترسی داشته باشند copilot.microsoft.com دسترسی داشتن

mspoweruser او می نویسد که برای مشتریان سازمانی، Microsoft Copilot اکنون به عنوان بخشی از مجوزهای منتخب مایکروسافت 365 در دسترس است. مایکروسافت همچنین به شرکت ها اجازه می دهد تا Copilot را به عنوان یک سرویس مستقل با قیمت 5 دلار برای هر کاربر در ماه خریداری کنند. Microsoft Copilot به صورت رایگان در برنامه های Microsoft 365 زیر در دسترس است:

  • مایکروسافت 365 E3، E5
  • مایکروسافت 365 F3
  • Microsoft 365 A3, A5 (فقط معلمان)
  • استاندارد کسب و کار
  • حق بیمه کسب و کار

Microsoft Copilot اکنون در دسترس سازمان‌هایی است که از سیستم پیشرفته حفاظت از داده‌های تجاری و شرایط مجوز تجاری یکپارچه برای خدمات آنلاین استفاده می‌کنند. علاوه بر این، این شرایط شامل تعهد حق نسخه‌برداری مشتری (CCC) مایکروسافت است که به شرکت‌ها اجازه می‌دهد بدون نگرانی در مورد مسائل مربوط به حق نسخه‌برداری از خدمات Copilot مایکروسافت استفاده کنند.

در آینده، مایکروسافت قصد دارد دسترسی به Copilot را با محافظت از حریم خصوصی تجاری برای همه کاربران Entra ID (به استثنای کاربران مستقل دولتی ابری و دانشجویان) گسترش دهد.

پست Copilot از حالت پیش نمایش خارج می شود اولین بار در Oneknock – اخبار دنیای فناوری ظاهر شد. ظاهر شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا