فرهنگ و هنر

3 توصیه عملی شوپنهاور، فیلسوف معروف، برای دستیابی به هدف بزرگ

"تنها زمانی که به زندگی خود به عنوان یک کل متصل نگاه می کنیم، شخصیت ها و ظرفیت های ما خود را در پرتو واقعی خود نشان می دهند."

آرتور سی بروکس; در سن 31 سالگی، این دانشمند علوم اجتماعی حرفه خود را به عنوان یک موسیقیدان رها کرد تا دکترای خود را در تحلیل سیاست عمومی دنبال کند. اکنون او در مدرسه بازرگانی هاروارد، یکی از معتبرترین مدارس بازرگانی در جهان، درس هایی درباره شادی و رهبری به دانش آموزانش ارائه می دهد. بروکس ستون نویس روزنامه است "اقیانوس اطلس" او نویسنده بیش از ده کتاب پرفروش از جمله "قدرت به قدرت: یافتن موفقیت، شادی، و هدف عمیق تر در نیمه دوم زندگی" (۲۰۲۲)، "دشمنان خود را دوست داشته باشید" (۲۰۱۹)، "قلب محافظه کار" (2015) و "راهی به سوی آزادی". (2012). او همچنین به مدت 11 سال مدیر مؤسسه امریکن اینترپرایز، اندیشکده نزدیک به حزب جمهوری خواه بود.

او در اقیانوس اطلس نوشت:"چگونه کتاب می نویسی؟"? من هم مثل بسیاری از نویسندگان این سوال را اغلب می پرسم. گاهی اوقات متوجه می‌شوم که وقتی نوبت به غلبه بر موانع خاص می‌رسد، مانند شروع، باید ابتدا در مورد ایده‌ام به مدت سه ماه با کسی که گوش می‌دهد صحبت کنم و استانداردهای خود تحمیلی خود را در مواجهه با موانع نویسنده پایین بیاورم. با این حال، گاهی اوقات این سؤال با یک کنجکاوی یا نگرانی کلی تر در مورد چگونگی انجام یک کار واقعاً بزرگ که مستلزم صرف زمان زیاد و نظم شخصی شدید است، شکل می گیرد. یک سوال مشابه ممکن است این باشد: "چگونه یک ماراتن را اجرا می کنید؟ " یا "چگونه پیانو می نوازی؟ "

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا