اقتصاد

تاکسی برقی مدرن در مسیر تهران و شهرهای بزرگ با ماشین چینی جاده برخورد می کند

خبرگرافی به نقل از ایکوپرس، گروه صنعتی ایران خودرو با توجه به مسئولیت اجتماعی خود و رهنمودهای وزارت امنیت در تامین خودروهای برقی برای نوسازی ناوگان تاکسیرانی شهرهای بزرگ، اقدام به تهیه خودروهای برقی برای تقویت ناوگان حمل و نقل عمومی شهرهای بزرگ کرده است. . .

بر این اساس ایران خودرو واردات اولین سری خودروهای برقی را برای نوسازی ناوگان تاکسیرانی شهرهای بزرگ کشور آغاز کرده و با توجه به تقاضای شهر تهران و سایر شهرداری های بزرگ آماده است به زودی با آنها قرارداد منعقد کند. به خصوص تهران قرار است این خودروها تحویل دهند. در ناوگان حمل و نقل کشور قرار خواهند گرفت.

در واردات این خودروها به داخلی سازی نیز در آینده نزدیک توجه شده و تولید داخلی عمیق تر در دستور کار قرار خواهد گرفت. ایران خودرو علاوه بر انتخاب برندی مطمئن و باکیفیت برای رانندگان تاکسی و رفاه حال مسافران حمل و نقل عمومی، تامین قطعات و لوازم جانبی و همچنین خدمات پس از فروش موجود و مطمئن را برای این خودروها تضمین می کند.

محصول برقی GRE یکی از معتبرترین مدل های کشور چین است که با مشخصات فنی خود وسیله ای مطلوب برای شبکه تاکسیرانی کشور، مناسب برای نیازهای اولیه رانندگان تاکسی و ارائه تجربه سفر درون شهری مناسب برای مسافران است.

طول این خودرو 4675 میلی متر، عرض 1835 میلی متر و ارتفاع 1480 میلی متر با فاصله بین دو محور 2750 میلی متر است.
ظرفیت باتری این خودرو 43.9 کیلووات است که به آن اجازه می دهد با یک بار شارژ کامل در شرایط استاندارد مسافت 400 کیلومتر را طی کند. موتور این خودرو قادر به تولید حداکثر توان 110 کیلووات و گشتاور 225 نیوتن متر، حداکثر سرعت آن 140 کیلومتر بر ساعت و شتاب 0 تا 100 آن در نه و نیم ثانیه ثبت شده است.

این محصول برقی وارداتی دارای گارانتی سه ساله یا 100000 کیلومتری و باطری آن 6 سال یا 500000 کیلومتر گارانتی می باشد. گروه صنعتی ایران خودرو دارای بزرگترین شبکه خدمات مشتریان در کشور بوده و شرایط ویژه ای را برای ارائه خدمات این محصول در مدت گارانتی تدارک دیده است.

The post برخورد تاکسی های برقی مدرن با خودروی چینی جاده ای در مسیر تهران و شهرهای بزرگ appeared first on پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا