خبرگرافی

با تغییر تعرفه خود از ورشکستگی احتمالی شرکت مخابرات جلوگیری کنید

با تغییر تعرفه خود از ورشکستگی احتمالی شرکت مخابرات جلوگیری کنید

خبرگرافی به نقل از سیتنا، مشکلات مستمر شرکت مخابرات ایران در تسویه معوقات بازنشستگی و تاخیر در پرداخت حقوق کارکنان و همچنین نارضایتی عمومی کاربران از خدمات ارائه شده از مشکلات ناشی از آن است. این شرکت به خصوص خدمات اینترنت پرسرعت باید مورد بررسی و بررسی دقیق تری قرار گیرد.

زارع معاون مالی شرکت مخابرات ایران چندی پیش گفته بود: درآمد ماهانه این شرکت 1600 میلیارد تومان است که در نهایت منجر به کاهش ماهانه 400 میلیارد تومانی شد که این موضوع نیز دلیل عدم پرداخت حقوق در کامل و به موقع برداشت بدهی های سال های اخیر و عدم امکان بازپرداخت آن به دلیل زیان دهی و کسری ماهانه 400 میلیارد تومانی منجر به زیان مالی قابل توجهی در مخابرات شده است.

روح الله عباسپور در این خصوص در پاسخ به خبرنگار سیتنا درباره راهکاری که برای رفع مشکلات کارکنان و مستمری بگیران، ارتقای کیفیت خدمات و رفع زیان انباشته این شرکت به مخابرات ارائه می شود، گفت: معتقدیم که تعرفه این شرکت برای مخابرات ایران پایین است و با وجود افزایش جزئی هنوز کافی نیست.

سخنگوی کمیسیون صنعت و معدن شورای اسلامی تصریح کرد: زمانی که مخابرات به بخش خصوصی واگذار شد سوددهی داشت اما اکنون وضعیت خوبی ندارد و کارکنان نیز وضعیت خوبی ندارند.

عباسپور تاکید کرد: در روستاها هم تماس هایی داریم که از خدمات این شرکت گلایه دارند و مخابرات باید با شورای رقابت، وزیر ارتباطات یا هر نهاد دیگری که می تواند به شرکت در رفع این مشکلات کمک کند مذاکره کند. و بازنگری در درآمدها انجام شود تا از ورشکستگی احتمالی شرکت مخابرات به دلیل تغییر تعرفه جلوگیری شود.

The post جلوگیری از ورشکستگی احتمالی شرکت مخابرات با تغییر تعرفه appeared first on پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *