اقتصاد

اهدای تندیس به 6 شرکت صنعتی حامی حقوق مصرف کنندگان در گیلان + نام

خبرگرافی، تیمور پورحیدری در هفتمین مراسم گواهی انطباق با حقوق مصرف کننده استان گیلان با بیان اینکه اگر واحد تولیدی از نظر کیفی عقب بماند، از بازار تولید خارج می شود، اظهار داشت: این واحد تولیدی از بازار تولید خارج می شود. تمرکز مشتری و احترام به حقوق مصرف کننده؛ بخش مهمی از پایداری و بقا در عرصه تولید است.

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت گیلان برخی از مشکلات و مشکلات حوزه نظارت در استان را برشمرد و گفت: نبود ساختار مناسب برای مامور بازرسی و نظارت و کمبود بودجه بازرسی برای اجرای طرح های نظارتی و نظارت مستمر. از جمله مشکلات هستند.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود با ارائه آماری از عملکرد بازرسی و نظارتی این سازمان طی 8 ماه گذشته، خاطرنشان کرد: در این مدت 68 هزار و 437 واحد بازرسی و 8 هزار و 419 پرونده تخلف تشکیل شده که بیشتر آنها مربوط به تخلفات بوده است. -انطباق. لیست قیمت پرفروش و غیرقابل فاکتور بود.

پورحیدری در ادامه با برشمردن برخی از فعالیت های نظارتی این سازمان افزود: در اداره بازرسی و نظارت مشاور املاک استان بیش از 8 هزار و 457 مورد بازرسی انجام و یک هزار و 344 پرونده تخلف به ارزش بیش از 386 میلیارد ریال تشکیل شد.

وی ادامه داد: از 352 پرونده بازرسی در بازار لاستیک خودرو، 47 فقره تخلف به ارزش بیش از 405 میلیارد ریال تشکیل شد.

ساسان والافر، رئیس انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان گیلان نیز با ارائه گزارشی از عملکرد این انجمن، خواستار تحقق اهداف انجمن در زمینه دریافت شکایات، توصیه ها و مطالبات مصرف کنندگان و اخذ عوارض شد.

مدیرعامل شرکت کاسپین تامین یکی از واحدهای منتخب نیز خواستار همکاری بیشتر در حوزه تخصیص ارز برای ورود ماشین آلات صنعت دارو شد.

در هفتمین مراسم گواهینامه استانی رعایت حقوق مصرف کننده گیلان، دو واحد فعال در زمینه تولید دارو، واحد «کاسپین تمیم» و واحد «انکولوژی سباهان» و همچنین واحد «گیلان گلو» (فعال در حوزه تولید دارو) تولید دستکش).

واحدهای «سیمان خزر» فعال در زمینه تولید سیمان، «جان پرستین شمالی» (فعال در زمینه خدمات پس از فروش) و «گروه صنعتی نوشینه» (فعال در حوزه صنایع غذایی) نیز در این مراسم حضور داشتند. مراسم ) مورد تجلیل و قدردانی قرار گرفتند.

اهدای تندیس متعاقب آن به شش شرکت صنعتی حامی حقوق مصرف کنندگان در گیلان و اسامی اولین بار در صفحه اطلاع رسانی دیارمیرزا پدیدار شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا